Ove godine na Dove Fashion.hr-u su me posebno oduševili mladi Clash of 9 - skupina dizajnera s TTF-a koje smo imali priliku već gledati na Modnom Ormaru. Nikola Barbir i Adela Kliškić dvoje su dizajnera iz devetorke koje posebno cijenim, a vjerojatno se i sjećate mojih oda njihovoj kolekciji sa zadnjeg Fashion.hr-a. Svaka čast!
Citam na Ljupkinom blogu da vam je netko vikao buuu i odmah cijela ekipa njenih obozavatelja vec pretpostavlja tko je. Tragikomicno. Neznam dal bi se smijala sto je ona to uopce isla objavljivati i na taj nacin traziti paznju i da je ljube u komentarima (posto vidim da ti nisi objavila to) ili da placem sto se blogerke u hrvatskoj stvarno toliko visoko dizu da misle da imaju hordu obozavatelja i hejtera! Gdje god da zavrsis u ovom svom snu, ne zaboravi da ti savjest bude cista na kraju dana i da su skomnost i postenje jos uvijek vrline!!
Comments
a vi ste sve bile divne i slatke ^^
Gdje god da zavrsis u ovom svom snu, ne zaboravi da ti savjest bude cista na kraju dana i da su skomnost i postenje jos uvijek vrline!!
Prekrasne ste svi!
:*