outfit

Outfit post // Must be the way you whisper.


Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

dress // h&m
jacket // bershka
bag // zara
boots // tally weijl 
metal neck cuff // oasap.com 

Seems like I've been here before.
Seems so familiar.
Seems like I'm slipping
into a dream within a dream.
Must be the way you whisper.
(No inspiration for writing today.)
Tnx Dino na fotkanju.

:*

A


Comments

fkt su super ispale fotke. :D
Jovana said…
jao...kakva ogrlica.... zelim!
marcela said…
savjet dobronamjerni, nekako te ove gležnjerice jako skrate i ispada da imaš deblje noge, a nemaš ... radije balerinke ili pete ... ??

super su fotke
fotke su savršene, kao neki editorijal, super <3
Psychocouture said…
@marcella: hvala, znam, al nosit ću ih i dalje :)
nosim sve modele cipela, ovisno o prigodi/vremenu/itd :))
Mihaela said…
odlične slike! ne svida mi se duljina haljine :S
Anonymous said…
Iskreno mislim da bi bolje izgledalo s nekom dugom ogrlicom jer na sebi imaš tri komada koja te "rezu" - gleznjace, duljina haljine i ogrlica...
Glo
Anonymous said…
totalno se slazem... bas cudno zlgleda. :/
Anonymous said…
Uh,sve super osim gležnjaca. .uopće mi ne pašu.visoke pete nosi ženo božja!!samo jednom se živi! ;-)
Anonymous said…
ne dopada mi se kako gleznjace idu na tu ''suknjunidokle'' ... inace, nisam fan tih haljina..
Anonymous said…
Slike su divne.<3
ali kombinacija mi nije baš,haljina je dobra ali u neš lažernije i gležnjače i jaknica ful su je odredile i tebe još dodatno skratile.sve dobronamjerno:*
K. said…
meni je super i ogrlica i gležnjače i haljina :D
samo mi se ne sviđa kako stoje baš na tu haljinu :D
ali nemoj ih prestati nositi!
A.. said…
meni izgledas ok :)
Anonymous said…
za jednu modnu blogericu, prilično loš outfit. sve izgleda tako nabacano bez smisla, i stila.
no offence.
NelaTasha said…
Ja ne znam vidim li ja neke druge fotke, jer očito svima nesto nije po volji ,kombinacija, i stalno se ponavlja rečenica: gležnjace te skracuju, imaš deblje noge u njima, nije dobra dužina haljine... Ja se ne slažem jer su meni fotke genijalne, haljina ti stoji odlično, noge su ti normalne i kombinacija s gleznjacama je potpuno neocekivana, inovativna i po meni totalni thumbs up! Super mi je tvoj stil, samo nastavi tako:*
Anonymous said…
fotke su super
to nije sporno
ali kombinacija nije najsretnija bas zbog tih dijelova koji te "režu" - ogrlica i gležnjače!
inače su suknje ili haljine tih dužina malo nezgodne za nositi,..ali na balerinke bi ziher izgledalo bolje i " nosivije"

plus sve skupa - primjetila sam da si jako mršava ali da su ti listovi nekako malo jači pa možda i zbog toga sad to sve skupa djeluje malo "nabijeno",..
Lendoxia said…
fotke su sjajne, outfit je casual, jedino ne znm jos sto mislim o ogrlici cudna mi je XD
Anonymous said…
Meni super, nisi ništa "skraćena", volim tvoje kombinacije s gležnjačama(:
bitno da se svima sviđaju fotke! ˆˆ
Marina said…
fotke su super stvarno
http://mj-mischmasch.blogspot.com/
Anonymous said…
Fkt jedan od tvojih lošijih outfita :/
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels