(Hvala Mare na slikanju :D )
top // hrelić
džemper // hrelić
suknja // terranova
balerinke i ogrlica // H&M
torba // Zara
narukvica // oasap.com
Znam da će mnogima ovo što sam nabacala na sebe biti nespojivo ili užasno, no meni je ovaj outfit bio presuper. :D Udoban, pastelan i romantičan. Balerinke su tu jer idem ranim jutrom na fax i iskreno mi se ne da misliti na napikavanje u petama tramvajem plus pješke do faxa i trpiti buljenje ljudi u rano jutro. Neki ljudi kao da nikada nisu vidjeli žensko biće niti cipelu s potpeticom. Proklet naš mentalitet.
Što dolazi toplije vrijeme to me više obuzimaju boje, pastelne i one kričavije. :) I dalje je prohladno jutrima (a i nekim danima) pa zato mintasta vestica. Plus, htjela sam ju još jednom nositi prije nego ju pospremim do jeseni. :)
:*
A
Comments
http://lartoffashion.blogspot.com
Nju si kupujem ovaj tjedan ako ih ima još??
Što više gledam ogrlicu to mi se više sviđa. Koja joj je cijena? A narukvicu planiram kupiti ovaj mjesec :)
samo pazi, jako je osjetljiva, dosta se prlja :/ Ne znam kak ću ju održavati i moram ju samo na svjetlu robu nositi ...
@zmej: ogrlica je 70 kn! :)
Topić je presladak!
http://unetouchedestyle.blogspot.com
http://hypemyhip.blogspot.com/
ja imam tu narukvicu i prodajem ju za 30 kn :)
zainteresirani nek se jave na cool.watches@hotmail.com
a meni se posebno sviđa top :D
pravi je izazov recimo preduhitrit trendove i ne slijedit ih.
ovaj put balerinke i jesu najbolja opcija, zbog toga sto ti je haljina prepreduga, pa ti se noge ni i ne vide
I ti govoriš nešto o mentalitetu, dođi jedan dan u Split, ako nisi u trapericama i običnoj majci kratkih rukava i patikama, 99 posto grada okrenut će se za tobom ;)
al to je baš gušt, većinu vremena! :D
Lo.