new in random wishlist

New in // Pants

Zadnjih tjedana sam kupila par pari hlača, shvatila sam da mi kronično fale ponekad.
Dolje sam nabrzaka složila kolaž s čime ću ih nositi. Vjerojatno s batwing topovima i džemperima, wedgesicama, bajkericama i lita wannabe čizmama, kožnim jaknama i ponekim statement nakitom. To sve naravno kad zatopli, trenutno to mogu zaboraviti :( Naravno, o tome svemu ja razmišljam umjesto da učim. No i o tome razmišljam, odnosno, brinem se. U pauzama tonem u svijet slaganja mentalnih polyvore setova, listanja omiljenih skandinavki i vajnanja oko nemogućnosti kupnje Topshop Ambush čizama. Prokleta bila, modo! Ponekad. :P



Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


zlatne trapke s cifovima: New Yorker 79 kn
crvene hlačo-tajice s cifovima: Bershka 59 kn
crne "waxed/coated" iliti metalik trapke: Bershka 79 kn



:*

A

Comments

Mihaela said…
OMG! Kako si ih platila tako malo *__* Hocu ove crvene :P
Natali said…
Zadnja kombinacija je nesto sto bih i sama nosila!

http://lartoffashion.blogspot.com
Anonymous said…
kako dobre, ne mogu vjerovat kako jeftine!
Anonymous said…
lijepe su ti bas =) mislim da ces ove zlatne super kombinirati sa stvarima koje inace nosis! jel ima jos sta ok stvari tako snizenih u bershki? :)
Divan, divan,divan, ma predivan blog...

PRATIM!!!
ljupka said…
ako ikad smršavim kupujem si zlatne hlace. zaljubljena od 2008 kad su došle u mango. ah..
Psychocouture said…
@anon: nađe se, al se brzo prodaje, sve je dosta sniženo =)
Anonymous said…
Odakle je kozna jakna u zadnjem redu? :)
Anonymous said…
Wow odlične su sve! Nisam znala da bershka ima rasprodaje, sad znam di ću zapostavljat učenje :D
Psychocouture said…
jakna je s fashioliste, al inače je miss selfridge mislim :)
Unknown said…
Zaljubljena u zadnju kombinaciju, totalno my style :)


xoxo
Antonia
Mackenzie said…
I absolutely love the cheetah and black wedges
Unknown said…
Ne mogu vjerovat da su tako jeftine! Ove zlatne su mi skroz fora! <3
Anonymous said…
u kojem centru si bila? odlične sve po redu. pikiram zlatne.
Psychocouture said…
zlatne i crvene sam kupila u avenue mallu, crne u areni =)
ellaluvscookies said…
I want to present you with Kreativ Blogger Award because I think your blog is really cool a
xo
Ella
http://ellaluvscookies.blogspot.com
Nikki said…
The pants are gorgeous, LOVE the black ones!:) xx
Anonymous said…
Službeno si me uništila s informacijom da su još više snizili stvari u Bershki, toliko da iako danas ne moram van ozbiljno razmišljam da po ovom glupom snijegu odem do Bershke! Imam problem s Bershkom :-)
S.
ICA said…
Savrsene suuuuuuu kao i ove kombnacije!!! :)
Gypsy Gardens said…
omajfakingad. ana, ovo je savrseno. sve bih nosila! odmah! sve! jebemtisnijeg. *_*
obozavam wax hlace samo kad sam ih probavala bas sam se neudobno i nepokretno osjecala u njima pa sam i odustala od njih...super stvari si ugrabila :)
Jovana said…
Au...svaka cast kako si dobro uklopila!!! :))
Sanjam o tim Topshop čizmama. Imala sam na nogama tri broja veće, vjeruj mi, jedva sam se suzdržala da njih ne kupim koliko ih želim :)
Super hlace :) te rasprodaje su med i mlijeko, samo meni u bershki hlace nis ne valjaju. Kupila sam zimus 2 para po ne tako niskoj cijeni tih skinny jeansica i nakon prvog pranja su se razvukle na broj i pol vece. Sad sam gledala kaj ima, ne kuzim kak mogu napravit hlace koje imaju gleznjeve i listove preuske a koljena budu presiroka?!? Uzas zivi. Nikak nac neke koje pasu fino kak spada :(
Psychocouture said…
to se i meni znalo događati, ali neki modeli su mi super ispali, plus uzmem ih onak da jedva dišem u njima :D
Anonymous said…
Bila sam prije par dana u topshopu u ilici i imali su ambush cizme opet, 2 ili 3 para, ne znam koji broj. nadam se da ces ih upecat, ja ih imam i super su :)
Psychocouture said…
Hvala, ali naručila sam već jedne slične plus nemam love za ambush :(( (i ne primaju na rate :(( )
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels