Po povratku s Hvara su me dočekala dva paketa - jedan s asosa i jedan s elfa, u idućem postu ću stavit slike :) Bila sam i u malom shoppingu, uspjela uhvatit neke stvari na sn sniženjima, pa će biti i slikice toga :)
Odoh u krpe, sutra se radi..
poz :*
A
~~~
Here's a quick post with my outfit from my small birthday party :)
Also, in my next post I'll put some pics of my new stuff from asos and elf and some sale items I got lately:)
Gotta run :*
A
top // bershka
skirt // h&m
wedges // asos.com
Comments
Wedgesice su divne! Ja sam ih takodjer narucila prije par dana. Da li su udobne? Kakav je kalup? :)
što se tiče wedgesica, cure na forumu su pisale da ako si između brojeva bolje naruči manji jer je kalup veći a i od prave kože su pa se mogu razvući nošenjem :) ja imače nosim 37 i 38, rijetko 39 (samo ravne cipele 39, tipa tenisice i neke čizme koje se zimi moraju i na deblju čarapu nositi), ali štikle nosim uvijek 37 i 38, stoga sam uzela 37 i po duljini su mi taman :)
lijepo sve u kompletu.
svrati :*
http://pretty-praise.blogspot.com
Meni je vecina cipela 39 dok su patike najcesce 40.
Strah me je bilo da ce mi biti male 39 koje sam narucila. Eto, sad vjerujem da ce biti ok ;).
meni se jako sviđa topic i cipele :D
hugs and kisses by Mani.
btw. FASHION IMPERATIVE is hosting a first giveaway and I'm sure you will like it! We would love you to take a part in it!
lju :*