Vraćam se nakon dugo nepostanja s picture overload postom.
Bilo je nekih izlazaka, rođendan najboljeg frenda, puno kava, puno ljudi i najviše od svega, puno posla.
Jedan od razloga što nisam postala je i to što sam se bila razboljela, od stresa, posla i svačeg nečeg. Bijah kolabirala i završila u krevetu na nekoliko dana s vrlo visokom temperaturom, ali bitno je da sam sada okej. :)
Radim dva posla, jedan ujutro i drugi popodne (doduše drugi ne radim svaki dan, a i ne bih ni smjela zbog zdravlja), imala sam manjak sna, hrane, tankanje previše kave u sebe itd :D
Da ne duljim, dslr fotić je napokon u funkciji, nabavila sam sve što mi je trebalo za njega i sada fotkam svaki dan, jedva se odvajam od njega =)
Još uvijek nisam napravila mjesto u sobi s kojim bih se fotkala timerom, ali i to ću s napraviti, samo trebam naći vremena :)
Moj najbolji prijatelj i ja, njegov rođendan :) Nemam sliku cijelog outfita, zamislite uske crne skinice i crne wedgesice dolje :D
majica // bershka
Izlazak s frendicom:
dolje su ravne crne čizme preko koljena :)
majica i suknja // bershka
i jednostavan crni outfit za tmuran kišni dan i kavu:
hlače // new yorker
jakna, majica // bershka
Te sam danas uspjela uhvatiti dugo željeni klač:
klač // www.asos.com
:*
Ana
Comments
Ma zgodna si cela.
Daša
i eko su, naravno :))
:***
zamisljam te crne wedgesice i crne skinice i odmah bi ti ukrala kombu! cak i u ovo doba noci :D
dobra promjena, sto se mene tice, ma divna ;)
:*
nego, da, slike su ti super ovako, a ova komba s "kožnim" hlačama je baš mljac :D
welcome back :D
jesi razmišljala o kupnji pravih umetaka? ovi mi izgledaju kao s barbike :)
i bas si zgodna :) vidim da se vježbanje isplatilo! bravo!
lju, ekstenzije imam samo na slici sa žutom slamkom :) ne nosim ih više osim u visokom repu =)))
i hvala ti ^^
uggsice su čisto zbog udobnosti i topline pošto je bilo hladno i jer radim cijeli dan i trčim okolo i tak ^^
jedva čekam da zatopli :))
ah,ah,ah glavno da je veliki ego tu i da se drugima nades pametovati.... a na svoj blog ne dopustas nikakve iole negativne komentare...
a moja ljupkice....
btw, ana divna si! :)
ana, ja nikad nisam ni primjetila umetke dok zlobna ljupka nije na njih ukazala :)
nitko nije nikog napao kaj vam je.. ljupka i ja smo si dobre, jel tak? :*
i umjetnu kosu imam samo na slici di držim čašu sa slamkom :D
uostalom, zna se da ju nosim wtf XD
i nemojte mi ljupku vrijeđat ovak :(
mogla sam ne objaviti komentare al sam imala potrebu nekaj napisati...
a vezano za kombu, dobre su hlace, totalno seksi. :)
(i dobro je da nisi svakom loncu poklopac i da nisi nastavila onu blesavu trakavicu sa 'kopiranjem') stavljaj kombe cesce. ;)
hlače su kupljene prošli tjedan, prije 4-5 dana, ali sam danas bila u NY i već su otišle sve, imaju neke malo sjajnije sad na sniženju.. ali svako malo stavljaju nove stvari na sniženje, pa pročekiraj :) ;)
Nastavi u tonu ovog posta. :-)
svaka čast na tome, super je da radiš i sve stižes uz faks. držim fige da i dalje tako nastaviš. samo čuvaj zdravlje, to je najvažnije (znam da zvučim ko baba :D ), i odmaraj kad god stigneš. pozzz!
ni frend ti nije loš. :D :piletina:
kem
Pusa i stay cool
btw, slatki su ti te opravice, svidja mi se taj neki rock chick!
izgleda retardirano, meni se osobno sviđa. Morate priznati jedno voljeli vi nju ili ju mrzili cura je uvijek svoja nikada nikoga ne kopira i nije obična prozirna trendseterica.
Ana ti si zgodna djevojka i sviđa mi se način na koji kombiniraš it komade
LP
Iva
p.s. svaka čast na odličnom stavu unatoč svakojakom provlačenju tvog imena kroz blogove - i ovdje ne mislim na autorice blogova, već na silne anonimce koji su te po komentarima spominjali. totalno lejm i drago mi je da se ne spuštaš na taj nivo, iako je meni osobno sve to smiješno jer je riječ o hrv modnim blogovima, ne o nuklearnoj fizici :D
silly