outfit

lace

napokon normalan dan danas :))
ujutro fax, kavica pa do grada <3 išla tražiti puder ili krem balerinke i na kraju kupila 3 para najlonki i jednu suknju (bodycon bandage crnu) u terranovi :OO :D
(zna li netko di ima puderastih ili krem balerinki, ono skroz običnih? ^^ )

upijah zrake sunca dok ih jos ima.
u zadnje vrijeme samo bitcham u vezi vremena, k'o neka baba sam, uzas.
uglavnom, uzivajte ljudi :)


;)


Photobucket

haljinica // new yorker
kardi // bershka
nakit // hrelić

ps. preko je bio floral šal i traper jaknica iz prošlih postova, ali sam se skuhala živa :zubo: XD

Comments

ivana146 said…
divota!! predivna haljina! i predivno ti soji!
Anonymous said…
Haljinica je pre pre pre kjut.. :D i super ti stoji, ima ih još?? ja bi jednuuuuuuuu :))
Unknown said…
I ja moram pohvaliti haljinicu i pitati te da li si je davno kupila?
Psychocouture said…
prije nekih tjedan dana :)
ali jako su se brzo prodavale, tek sam ju u west gateu našla...

hvala svima =))) :**
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels