@anon: 8 je kao naš 36, 10 kao 38, ali imaju i zablicu za svoju obleku pa se možeš ravnati i po tome. :)
Anonymous said…
Znam da bi 8 trebalo biti 36, i inace nosim 34/36, a prema onoj tablici i mojim mjerama, ispada da mi treba 40. I sad ne znam tko je tu lud xD pa zato pitah imas li mozda iskustva s tim jer sad ne znam sta da radim. U svakom slucaju, hvala ti : )
Comments
the-creationofbeauty.blogspot.com
i invite to me too
www.live-style20.blogspot.com
xo
fashiontnt.com
Hvala:)
>>>Enter $100 International GIVEAWAY at Persunmall<<<
8 je kao naš 36, 10 kao 38, ali imaju i zablicu za svoju obleku pa se možeš ravnati i po tome. :)
samo izgleda dugo jer sam zavezala mali rep na gornjem dijelu glave, ali i kosa mi je ponešto narasla :))