outfit

Instaoutfit | All black


Here's a quick post with today's outfit!
Must. Sleep. Now.

:*

A

Image Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us
satin cami | Asos


Follow me on INSTAGRAM | FACEBOOK | TWITTER | LOOKBOOK | BLOGLOVIN | FASHIOLISTA | PINTEREST | TUMBLR 




Comments

Anonymous said…
Odlicno!!! :*
Live-Style20 said…
nice style!!@; DD


i invite to me too

www.live-style20.blogspot.com
mateja said…
Kosa????
Nicol said…
Perfektna kombinacija, cim je crna ja lajkam, pogotovo mi je ovaj obican top zanimljiv!

xo

fashiontnt.com
Anonymous said…
Sto si ti smrsavila ovoliko :S popravi se malo...
Anonymous said…
wow, prezgodna si!
Anonymous said…
Pitanjce. Jel imaš možda iskustva s haljinama s asosa, mislim, kakvo je stanje s njihovim veličinama?
Hvala:)
Anonymous said…
koji je lak za nokte?
Psychocouture said…
essence nude glam 04 iced latte =)
Psychocouture said…
@anon:
8 je kao naš 36, 10 kao 38, ali imaju i zablicu za svoju obleku pa se možeš ravnati i po tome. :)
Anonymous said…
Znam da bi 8 trebalo biti 36, i inace nosim 34/36, a prema onoj tablici i mojim mjerama, ispada da mi treba 40. I sad ne znam tko je tu lud xD pa zato pitah imas li mozda iskustva s tim jer sad ne znam sta da radim. U svakom slucaju, hvala ti : )
Psychocouture said…
uzmi 8 max, ak ti ne bude pasao,uzimaj 6 ubuduce... :)
Anonymous said…
kaj imaš ekstenizije il kaj?predobar rep. *___*
Psychocouture said…
nemam (:

samo izgleda dugo jer sam zavezala mali rep na gornjem dijelu glave, ali i kosa mi je ponešto narasla :))
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels