



skirt | Aleksandra Dojčinović
bracelets | Brinkle
I wore this on Thursday - I felt like a cupcake in this outfit :D I would've wore some heels (like my precious JC Sassy sandals) but I was running all day :(
I'm obsessed with oversized sweaters and sweatshirts! :D I will show you some of my new sweatshirts these days - I'm taking advantage of the chillier weather. :)
:*
A
Comments
(prekrasan je ovaj autfit. Volim kad si pastelna)
http://lartoffashion.blogspot.com
Hvala svima! <333
Help
i invite to me too
www.live-style20.blogspot.com
super cute pics and a sweet outfit :)
Love
Tabea
http://wolkedrei.blogspot.de/
super mi je tvoj stil :)
drago mi je da si uključila hrvatske dizajnere u svoje postove, a ne samo kineske online shopove.svaka čast!
jedina zamjerka su ove odvratne balerinke, ali opraštam budući da si hodala cijeli dan. :P
fakat ne kužim kak uspjevaš da dizajnerski komadi izgledaju kao da su s placa...