NAJSICA TI:) IMAM SUPER GIVEAWAY http://mj-mischmasch.blogspot.com/2012/09/marla-design-shooting-by-sreten-s.html
Anonymous said…
isplati li se stvarno otići na hrelić? u kakvom je stanju roba tamo, je li nosiva/zmazana? ima li i nakita? kako doći iz grada do hrelića i koji je najbolji dan i vrijeme za otić tamo? sori na silnim pitanjima, al već dulje vremena razmišljam kako bih morala otići... :D
Anonymous said…
Hrelić radi srijedom i nedjeljom, od rano ujutro pa otprilike do 13 h. Srijedom je manja gužva ali i manje štandova. Od glavnog kolodvora u jutarnjim satima vozi autobus, a najlakše je doći do Mosta mladosti pa pjehe po nasipu ravno, kud svi tu i ti :) Isplati se ovisno o tome što tražiš. Tamo se može kupiti SVE pa tako i više vrsta nakita. Odjeće ima svakakve, od zmazane do nikad nošene, po cijenama od 1 kn nadalje. Odi i vidi, nemaš šta za izgubit :) Pozz, Andrea
Anonymous said…
Slatke su fotke :) Imam i jednu kritiku: izraz "na tjednoj bazi" ne postoji u hrvatskome jeziku, pitaj bilo kojeg profesora s Odsjeka :)
sorry kaj ovako kasno odgovaram... u vezi hrelića.. andrea je već većinu rekla (hvala!), ali da nadodam, zaista se isplati, no nemoj puno očekivati :) meni se nekad dogodi da donesem doma ništa ili par stvari, a nekad jedva nosim sve kući =) sve ovisi kako ti se potrefi... odjeća je svakakva, od skroz čiste i nove do zmazane i strgane... ja kupujem samo ono što mi se ne čini jako nošeno i iscufano, i sve perem u asepsolu (tekućina za dezinfekciju tkanice, ljekarne, 50kn boca)! zaista, odi, nemaš što izgubiti :)
so glad I came across your blog Ana, really unique style, a lil bit of egdyness, bohemian and chic, GREAT. Faux leather skirts are really big this season, you did a lovely combination with the soft shirt and the vintage boots. You def have a new follower on bloglovin' and Gcf :-) <3 Ani
www.fleurani.blogspot.de
Anonymous said…
sutra idem na hrelić, imam 55kn u džepu, nadam se da će bit bar za nešto :P
Comments
IMAM SUPER GIVEAWAY http://mj-mischmasch.blogspot.com/2012/09/marla-design-shooting-by-sreten-s.html
Imam i jednu kritiku: izraz "na tjednoj bazi" ne postoji u hrvatskome jeziku, pitaj bilo kojeg profesora s Odsjeka :)
http://www.mypackingstylist.com/
andrea je već većinu rekla (hvala!), ali da nadodam, zaista se isplati, no nemoj puno očekivati :) meni se nekad dogodi da donesem doma ništa ili par stvari, a nekad jedva nosim sve kući =) sve ovisi kako ti se potrefi... odjeća je svakakva, od skroz čiste i nove do zmazane i strgane... ja kupujem samo ono što mi se ne čini jako nošeno i iscufano, i sve perem u asepsolu (tekućina za dezinfekciju tkanice, ljekarne, 50kn boca)!
zaista, odi, nemaš što izgubiti :)
<3 Ani
www.fleurani.blogspot.de