Trebala bi raditi make up tutoriale! :) I thx na linkovima! :)
Jedino me zanima, kad imaš tako puno šminke, uspiješ li sve potrošiti ili nakon isteka roka završi u smeću? Ja npr. odmah kad puderima rok istekne, bacam ih u smeće (godina dana od otvaranja), maskaru nemam dulje od 6 mj, ruž dulje od dvije godine itd.
Point je, kužim za svu šminku što je dupla, tj. puno je imaš, ali mi nikad nije bilo jasno zašto cure imaju 10 pudera (ok, koristi se više od jednog za jedno šminkanje, ali kak se to uspije potrošiti prije isteka roka). :D
PS. ljubomorna sam na kolekciju Mac ruževa hihi :)
Comments
xx
ajnira.blogspot.com
Jedino me zanima, kad imaš tako puno šminke, uspiješ li sve potrošiti ili nakon isteka roka završi u smeću? Ja npr. odmah kad puderima rok istekne, bacam ih u smeće (godina dana od otvaranja), maskaru nemam dulje od 6 mj, ruž dulje od dvije godine itd.
Point je, kužim za svu šminku što je dupla, tj. puno je imaš, ali mi nikad nije bilo jasno zašto cure imaju 10 pudera (ok, koristi se više od jednog za jedno šminkanje, ali kak se to uspije potrošiti prije isteka roka). :D
PS. ljubomorna sam na kolekciju Mac ruževa hihi :)