Nema problema. ;) Narucila sam ga danas i jedva cekam! <3 Dugo sam ga gledala, ali me tvoj post potaknuo da ga ipak kupim jer mi je predivan na slikama.
Anonymous said…
Predivan prstencic. Jesi ga narucila preko neta? Koliko ti je dosla postarina? Bas bih ga uzela. *.*
Comments
to je najljepši prsten kojeg sam ikad vidila!
WOW
a i fotke su ti famozne :*