

Ljupka isprobava suknju u topshopu, ja ubijam vrijeme fotkanjem *yawn*
I najdraži mi novi prsten - h&m 35 kn :)

Fotkala sam i Dinu opet :)
Ova fotka mi je super :)
Lju i ja sjele na kolu, cheescake i croissante. ♥♥
O, i smanjila sam pušenje s kutije/kutije i pol na 2 cigarete max dnevno! :D




Ljupkina nova ogrlica.


New in :)
Napokon ulovila ovaj essence primer i ODLIČAN mi je!
Catrice ruenilo Peach Sorbet.
Essence zlaćano sjenilo.
Catrice srebrni gel liner i kremasto zlatno sjenilo.
:*
A
Comments
Vi cure baš guštate, tako treba! :)
Od kolača mi je srce poskočilo, ali kako sam na dijeti, mogu samo sanjati da ću jednog pojesti tamo negdje krajem ljeta.. :D
Kolac izgleda yummy!
http://lartoffashion.blogspot.com
Prstenje ti je premocno, i ja koristim Essence senke, odlicne su!! :))
Kolac mljac :)
Svaka čast za cigarete, ja sam ih ostavila pre 3 nedelje
Prsten je wow *.*
pratim te <3
i iskrene čestitke za cigarete, usrecila si na sve <3
i slike od dine su predobre :))
http://thisisjustanamelessblog.blogspot.com/