makeup new in photography random

New in // makeup + random pics

Zadnjih dana sam jela PREVIŠE kolača, pila kave, zanemarivala činjenicu da moram početi brutalno učiti i napokon napisati seminare. :D

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Ljupka isprobava suknju u topshopu, ja ubijam vrijeme fotkanjem *yawn*
I najdraži mi novi prsten - h&m 35 kn :)

Image Hosted by ImageShack.us

Fotkala sam i Dinu opet :)
Ova fotka mi je super :)

Lju i ja sjele na kolu, cheescake i croissante. ♥♥

O, i smanjila sam pušenje s kutije/kutije i pol na 2 cigarete max dnevno! :D

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Ljupkina nova ogrlica.

Image Hosted by ImageShack.us




Image Hosted by ImageShack.us


New in :)

Napokon ulovila ovaj essence primer i ODLIČAN mi je!
Catrice ruenilo Peach Sorbet.
Essence zlaćano sjenilo.
Catrice srebrni gel liner i kremasto zlatno sjenilo.



:*

A




Comments

Unknown said…
Fantastične fotke!
Vi cure baš guštate, tako treba! :)
Od kolača mi je srce poskočilo, ali kako sam na dijeti, mogu samo sanjati da ću jednog pojesti tamo negdje krajem ljeta.. :D
Natali said…
Jako lijepo prstenje!
Kolac izgleda yummy!

http://lartoffashion.blogspot.com
ICA said…
Divne fotke!
Prstenje ti je premocno, i ja koristim Essence senke, odlicne su!! :))
Mihaela said…
essence eyeshadow base je super^^ i kakvo ti je rumenilo?
Psychocouture said…
dobro je rumenilo :) dosta pigmentirano i ne trusi se onak ružno :)
OrMARIJA said…
Ana, ovaj prsten s pregibom... Gdje si to uzela. Presavrsen je.
Kolac mljac :)
Miss Psycho Cat said…
Ove essence senkice su super, i naočare <3
Svaka čast za cigarete, ja sam ih ostavila pre 3 nedelje
Chunky Cat said…
amazing accessories :)
Psychocouture said…
ormarija, napisala sam - h&m 35 kn :)
Dolly said…
slažem se za primer, imam ga već neko vrijeme i stvarno je preodličan!
Prsten je wow *.*
Jako si lijepa, imas savršene obrve i super stil :) a definitivno i smisao za fotkanjem :)
pratim te <3
Anonymous said…
odlican prsten i bravo za cigarete! :)
sugarhoneybaby said…
Bas su lepe fotkice.Super je taj prsten.Svidjaju mi se essence senkice:)
ljupka said…
<3 jako mi je lijep ovaj post, volim ovakve "nabacane" ajde nauci sve da mozemo kave piti :)

i iskrene čestitke za cigarete, usrecila si na sve <3
na prvoj fotki si genijalno ispala! <3

i slike od dine su predobre :))
Anonymous said…
ovaj primer od essencea je savrsen!! vec odavno nisam naisla na nesto tako kvalitetno a po pristupacnoj cijeni...vec sam ih 4 komada kupila xD

http://thisisjustanamelessblog.blogspot.com/
My photo
Psychocouture
Zagreb, Croatia

psychocouture@gmail.com
View my complete profile

Labels