Rendom slike od neki dan. Slikano u blizini jednog pothodnika, sviđa mi se narančasta boja svjetala.
Oh, and by the way, zimo, jebi se.
~~~
Random post with random pics. I like the light in the background.
Oh, and by the way, fuck you, winter.
The Archive
Comments
korgiji <3
Nisam dezurna niti mi se moralizira, na ovaj blog nisam došla od prosle godine. Samo kažem, cura ostavlja dojam neke tamo priproste cure.
Ajd bar nisi zla:) makar,priča se svašta po drugim blogovima i forumima. No mene se to ne tiče.
još jedna stvar,lijepa si cura,ali ovaj make up mi nije sjeo,obrve izgledaju preumjetno i prezaljepljeno,i možda da vise blagog rumenila.
A kaj se tiče obleke, nekad mi imaš strašno dobre kombinacije,a nekad koma.
Eto, nemoj se ljutiti, samo iskreno kažem svoje mišljenje .
Ako pomnije procitas, vidjet ćeš da nitko nije napisao da dorična ne smije psovati. A ti si valjda njezin advokat da moraš odgovarati na njene komentare, nemaš pametnijeg posla
A kao drugo ovdje nitko ne treba advokata zato jer nema smisla prepucavat se oko takvih gluposti...ja prva odustajem jer ne zelim imat posla sa bahatim osobama.
P.S.-uuups sori zvijezdo ako opet prostacim-nadam se da Te nisam povrijedila-pusa :*
Ajna
http://featuringfashion.blogspot.com/
Samo napred sa psovanjem-kad opsujem kao da je pola problema rijeseno!! puno pozdrava!!